O NásFotogalerieRezervaceSpánková poradnaVyšetřeníPrevenceSmluvní pojišťovnyKontaktKe stažení



Vítejte na stránkách soukromého radiodiagnostického centra
DC- Flipper

Počátky naší firmy sahají do roku 2009, kdy byla otevřena UZ ambulance na ulici Vídeňská 55. V roce 2010 jsme převzali a zrekonstruovali ordinaci na poliklinice Dobrovského 23. V našich ordinacích poskytujeme vyšetření na moderních rentgenových přístrojích firem Quantum a Samsung. Oba přístroje jsou vybaveny přímou digitalizací, což výrazně přispívá ke snížení dávek záření nutných pro vyšetření. Pro ultrazvukové vyšetření používáme přístroje firmy Samsung. Jedná se o přístroje nejvyšší řady HS70A a Accuvix A30. Veškerá zdravotní dokumentace je pro spolupracující lékaře k dispozici v elektronické podobě na našem vlastním PACS serveru. Využití těchto moderních technologií zkracuje čas pobytu pacienta v naší ordinaci a umožňuje rychlé předání informací odesílajícím lékařům. Nezanedbatelnou výhodou je také možnost sdílení výsledků vyšetření pro více odborných lékařů, což v konečném důsledku znamená menší zátěž pro pacienta, kdy není nutné opakovaně provádět stejná vyšetření.

Naše pracoviště se již několik let podílí na klinických studiích organizovaných významnou americkou společností BioClinica pro světové lídry v oblasti zdraví jako je např. Johnson&Johnson nebo Amgen.

                      Naše zařízení poskytuje vyšetření hrazená zdravotními pojišťovnami - na žádanku od lékaře.                             Nabízíme i možnost vyšetření za přímou úhradu - více informací v sekci " Vyšetření ".


Vyšetřujeme celé věkové spektrum pacientů. Specializujeme se na vyšetření dětí a dospívajících.


Filosofií naší ambulance je zlepšit a rozšířit diagnostiku pomocí moderních zobrazovacích metod u dětí a dospělých. Prioritou je maximální spokojenost pacienta, vysoká odbornost a profesionalita. Spektrum vyšetřovacích modalit s detailnějšími informacemi najdete v sekci " Vyšetření ". Pro zjednodušení objednávání jsme zavedli on-line objednávkový systém pro UZ (SONO) ambulance, kde je přehledně vidět obsazenost ambulancí - dny a hodiny. RTG vyšetření v obou ambulancích jsou bez objednání.

Nejnovější zpráva

10. 4. 2018
V pondělí 30.4.2018 bude ordinace Dobrovského z důvodu rekonstrukce chodeb uzavřena. Budeme Vám k dispozici od 2.5.2018.

Děkujeme za pochopení
10. 4. 2018
Dne 26.4.2018 budou obě naše ordinace otevřeny pouze do 12:00.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení